Aktuality

kontakt

Připomenutí naší činnosti ve Vzpomínkovém videu ke shlédnutí v Zápisníku událostí.

Rozhovor v Českém rozhlase 
o etice a trapasech v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

KORONAVIRUS

NOUZOVÝ STAV do odvolání

Od 5.10.2020 omezení tréninků

Od 9.10 2020 zákaz činnosti

9.10.2020 ukončení kurzu září- říjen

Zrušení kurzu listopad- prosinec

Zrušení soustředění 26.-29.11.2020 v Nižboru

Zrušení listopadového semináře na Šeberově
Kurzovné za zrušené lekce bude vráceno

Předvánoční gala večer STK Grado

První adventní neděle - 2. prosince - tradičně předznamenala vánoční svátky. STK Grado právě na tento den připravil pro své členy a jejich hosty Předvánoční gala večer. Všichni pozvaní se sešli v Grand hotelu Bohemia, v jeho překrásném sále Boccaccio. Hotel i sál mají bohatou prvorepublikovou historii. Scházeli se zde politici, bankéři, podnikatelé, herci a další významné osobnosti tehdejší společnosti.

Členové našeho klubu se rozhodli, že si První republiku připomenou s ohledem na letošní významné výročí a rovněž s ohledem na místo konání, a tak se sál zaplnil pány v padnoucích oblecích a dámami v dobovém oblečení včetně doplňků a účesů.

Program večera byl zvolen se souzněním celkového společenského klubového naladění. Výborná společná servírovaná večeře, opravdu hodně tance, společné zpívání vánočních koled a poprvé i sólová vystoupení některých párů klubu. A bylo na co se dívat. Do některých ukázek vystupující zakomponovali i vlastní choreografickou a někdy i hereckou vložku, což kolegové kvitovali spontánním potleskem. Repertoár tanců celého gala večera byl velmi bohatý a rytmy skvěle střídal doprovázející Horváth band.

Celý večer jsem obdivoval neúnavné taneční páry, těšilo mne veselí a výborná nálada všech zúčastněných. Slova při loučení jen potvrzovala, že se večer mimořádně vydařil. Vánoční svátky se blíží a mám dojem, že pro členy klubu Grado započala sváteční nálada.

Zvláštní poděkování vyjadřuji Markétě Šonkové za skvělou spolupráci s hotelem a za výborný výběr kapely, obsluhujícím, hudebníkům, fotografům i filmařům. A abych byl spravedlivý, poděkování patří všem zúčastněným za vytvoření velice pěkného rámce celého večera.

Se všemi se těším opět na viděnou na Šeberově

Zdeněk Řehák

Další fotografie najdete v rubrice STK Grado - Fotogalerie klubu

Krátký film z předvánočního večera klubu: