Aktuality

kontakt

Potřebujete plesové šaty?
INFINITE nabízí inspiraci
- rubrika Náš módní tip

 - - -

Rozhovor v Českém rozhlase
o etice a trapasech
v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

 

PRO ČLENY klubu GRADO:

Tréninky na Šeberově:
úterý - 20.00 h
středa - 20.00 h
čtvrtek - 20.00 h
neděle - 20.00 h

Ve znamení flóry aneb Každé setkání je jiné

V pořadí již čtvrté předprázdninové setkání členů STK Grado, které bylo zároveň tečkou za uplynulou taneční sezónou, se uskutečnilo v pátek 20. června 2014 v Botanické zahradě Na Slupi. Počasí se zázračně vydařilo a tak jsme mohli celý večer strávit pod širým nebem uprostřed bujné vegetace. V tomto příjemném prostředí se členové klubu dozvěděli z přednášky paní Mgr. Věry Hroudové mnoho zajímavého o historii zahrady, rostlinách a využili možnosti navštívit i noční výstavu exotických ryb.

V programové části vystoupili klavíristé Ing. Čestmír Čížek a Aneta Váňová a spolu s nimi vlastně všichni, kteří se našeho setkání zúčastnili, neboť součástí večera byla i vědomostní soutěž vztahující se ke květinám zakončená sborovým zpěvem jednotlivých skupin, doplněným o taneční pohyb. A tak v průběhu rautu zazněly v podání našich členů písně Žluté růže z Texasu, Jó třešně zrály a Chlupatý kaktus. V krásném prostředí Botanické zahrady čas rychle utíkal, setmělo se a přišly na řadu lampiony, které pěkně dotvořily atmosféru večera.

Na úplný závěr byl vypuštěn Lampion štěstí a kdosi zvolal: „Letí na Šeberov!“ Tato slova byla spontánní připomínkou místa, kde se se zrodilo a utužilo vzájemné přátelství při provozování naší společné záliby - společenského tance.

Zdeněk a Dana Řehákovi

Film z akce najdete ve Videogalerii STK Grado a další fotografie ve Fotogalerii STK Grado