Aktuality

kontakt

Připomenutí naší činnosti ve Vzpomínkovém videu ke shlédnutí v Zápisníku událostí.

Rozhovor v Českém rozhlase 
o etice a trapasech v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

KORONAVIRUS

NOUZOVÝ STAV do odvolání

Od 5.10.2020 omezení tréninků

Od 9.10 2020 zákaz činnosti

9.10.2020 ukončení kurzu září- říjen

Zrušení kurzu listopad- prosinec

Zrušení soustředění 26.-29.11.2020 v Nižboru

Zrušení listopadového semináře na Šeberově
Kurzovné za zrušené lekce bude vráceno

Vánoční nálada v Národním domě na Vinohradech

V neděli 21. prosince přivítal svátečně vyzdobený Národní dům na Vinohradech žáky tanečních kurzů pro dospělé. Taneční škola tuto slavnostní prodlouženou tentokrát připravila v Majakovského sále. Ve vánočně laděném programu vystoupili s předtančením členové STK Grado Praha, pravidelní účastníci Mistrovství ČR ve společenském tanci seniorů. Sváteční atmosféru ozdobila vážnou hudbou operní pěvkyně, sólistka Státního divadla v Košicích Anita Jirovská a klavíristka, sólistka Národního divadla v Praze Dr. Jelena Nosková.

Na tanečním parketu pochopitelně vévodil společenský tanec. V minianketě jsme se od absolventů kurzu dozvěděli, že nejraději tančí argentinské tango. A právě jako pozvání do jarního kurzu tanga, který zahájíme v dubnu, jsme zatančili ukázku salónního tanga Orillera.

Večer rychle plynul a v závěru došlo i na zpívání koled. Tentokrát byli hosté "dobrovolně" rozděleni na mužský a ženský sbor a Majakovského sál se úžasně rozezněl. Toto společné vystoupení všech přítomných bylo slavnostním vyvrcholením večera, zarámovaným do krásného prostředí. Všem hostům, účinkujícím včetně hudebníků skupiny Čestmíra Čížka i všem pracovníkům NDV děkujeme za spoluvytvoření svátečních chvil, na které se nezapomíná.

Přejeme Vám klidné a spokojené prožití vánočních svátků, do roku 2015 pak pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti a závěrem tradičně: Již nyní se těšíme se všemi na další setkávání!

Zdeněk Řehák a Dušana Jirovská

Krátký film z prodloužené najdete ve Videogalerii STK Grado