Aktuality

kontakt

Potřebujete plesové šaty?
INFINITE nabízí inspiraci
- rubrika Náš módní tip

 - - -

Rozhovor v Českém rozhlase
o etice a trapasech
v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

 

PRO ČLENY klubu GRADO:

Tréninky na Šeberově:
úterý - 20.00 h
středa - 20.00 h
čtvrtek - 20.00 h
neděle - 20.00 h

V Národním domě na Vinohradech s vánoční náladou

Čtvrtý adventní víkend se nesl ve znamení hned dvou slavnostních večerů. V pátek 18. prosince 2015 se konal Zimní reprezentační ples a v neděli 20. prosince slavnostní vánoční večer pro dospělé námi vedených kurzů. Na obě akce se dostavili žáci a jejich hosté v hojném počtu, a všichni tak mohli využít poslední příležitost v tomto roce zatančit si v krásném prostředí.

Páteční ples na zahájení ozdobil TK Astra Praha, který v choreografii Miroslava Brožovského předvedl směs STT tanců na motivy muzikálu Chicago. V průběhu plesu proběhla soutěž o miss taneční školy. K tanci zahrály orchestry Josefa Hlavsy a Bohumila Šebka.

Nedělní večer v Majakovského sále byl komorní akcí pro žáky námi vedených kurzů pro dospělé, kde se tančilo za doprovodu orchestru Čestmíra Čížka. Hosté shlédli předtančení STK Grado Praha s názvem Vida con Tango, propagující jarní kurz argentinského tanga a ukázku vánočního waltzu na skladbu Tichá noc. Jak již bývá tradicí, zpívaly se vánoční koledy s operní pěvkyní Anitou Jirovskou, která navíc v sólovém výstupu zapěla nádherné Ave Maria. Loučení přátel s přáteli na obou akcích bylo dlouhé a mnozí tyto večery považují za zahájení Vánoc.

Závěrem všem našim příznivcům přejeme klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví do roku 2016 a se všemi se těšíme opět na shledanou.

Zdeněk Řehák a Dušana Jirovská