Aktuality

kontakt

Připomenutí naší činnosti ve Vzpomínkovém videu ke shlédnutí v Zápisníku událostí.

Rozhovor v Českém rozhlase 
o etice a trapasech v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

KORONAVIRUS

NOUZOVÝ STAV do odvolání

Od 5.10.2020 omezení tréninků

Od 9.10 2020 zákaz činnosti

9.10.2020 ukončení kurzu září- říjen

Zrušení kurzu listopad- prosinec

Zrušení soustředění 26.-29.11.2020 v Nižboru

Zrušení listopadového semináře na Šeberově
Kurzovné za zrušené lekce bude vráceno

V Národním domě na Vinohradech s vánoční náladou

Čtvrtý adventní víkend se nesl ve znamení hned dvou slavnostních večerů. V pátek 18. prosince 2015 se konal Zimní reprezentační ples a v neděli 20. prosince slavnostní vánoční večer pro dospělé námi vedených kurzů. Na obě akce se dostavili žáci a jejich hosté v hojném počtu, a všichni tak mohli využít poslední příležitost v tomto roce zatančit si v krásném prostředí.

Páteční ples na zahájení ozdobil TK Astra Praha, který v choreografii Miroslava Brožovského předvedl směs STT tanců na motivy muzikálu Chicago. V průběhu plesu proběhla soutěž o miss taneční školy. K tanci zahrály orchestry Josefa Hlavsy a Bohumila Šebka.

Nedělní večer v Majakovského sále byl komorní akcí pro žáky námi vedených kurzů pro dospělé, kde se tančilo za doprovodu orchestru Čestmíra Čížka. Hosté shlédli předtančení STK Grado Praha s názvem Vida con Tango, propagující jarní kurz argentinského tanga a ukázku vánočního waltzu na skladbu Tichá noc. Jak již bývá tradicí, zpívaly se vánoční koledy s operní pěvkyní Anitou Jirovskou, která navíc v sólovém výstupu zapěla nádherné Ave Maria. Loučení přátel s přáteli na obou akcích bylo dlouhé a mnozí tyto večery považují za zahájení Vánoc.

Závěrem všem našim příznivcům přejeme klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví do roku 2016 a se všemi se těšíme opět na shledanou.

Zdeněk Řehák a Dušana Jirovská