Aktuality

kontakt

Připomenutí naší činnosti ve Vzpomínkovém videu ke shlédnutí v Zápisníku událostí.

Rozhovor v Českém rozhlase 
o etice a trapasech v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

KORONAVIRUS

NOUZOVÝ STAV do odvolání

Od 5.10.2020 omezení tréninků

Od 9.10 2020 zákaz činnosti

9.10.2020 ukončení kurzu září- říjen

Zrušení kurzu listopad- prosinec

Zrušení soustředění 26.-29.11.2020 v Nižboru

Zrušení listopadového semináře na Šeberově
Kurzovné za zrušené lekce bude vráceno

Taneční víkend v Táboře

5. – 8. května 2017

„Podle biblické Knihy soudců přikázala prorokyně Debora izraelskému vůdci Barakovi: Sám Hospodin, Bůh Izraele, ti přikazuje: táhni hned na horu Tábor a vezmi s sebou deset tisíc mužů... Barak ji poslechl a z této hory pak drtivě porazil kanánské vojsko.“

V duchu slavných historických slov se i taneční klub Grado vydal směrem na Tábor, aby zde nejen pokořil další taneční sestavy a variace, ale také mezi přáteli strávil příjemné chvíle prodlouženého víkendu.

Na programu byla výuka nových variací do čači, rumby a tanga argentina a samozřejmě nechyběl ani společenský taneční večer, tentokráte za doprovodu velkého tanečního orchestru. Odpočinuli jsme si na procházkách po historickém centru, navštívili Muzeum čokolády a marcipánu v Táboře a doplnili energii v místních čokolatériích. Večer jsme poseděli u dobrého vína a utkali se v celoklubovém turnaji v bowlingu, při němž všichni projevili stejné odhodlání, zápal a humor, jaké zažíváme při tanečních trénincích.

Stejně jako kdysi učedníci a následovníci Jana Husa a Jana Žižky z Trocnova i členové našeho tanečního klubu projevili svou neústupnost a po bezmála dvaceti hodinách tance oslavili své vítězství velmi dobře zvládnutou látkou celého soustředění.

Děkuji všem za vstřícný přístup a dobrou náladu, zvláštní poděkování patří Markétě, Daně, Dušaně a Zbyňkovi za přípravu a realizaci celého víkendu.

Zdeněk Řehák

 

Krátký film z tanečního soustředění v Táboře: