Aktuality

kontakt

Potřebujete plesové šaty?
INFINITE nabízí inspiraci
- rubrika Náš módní tip

 - - -

Rozhovor v Českém rozhlase
o etice a trapasech
v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

 

PRO ČLENY klubu GRADO:

Tréninky na Šeberově:
úterý - 20.00 h
středa - 20.00 h
čtvrtek - 20.00 h
neděle - 20.00 h

Taneční soustředění Kašperské Hory 2014

Prodloužený listopadový víkend prožilo šestnáct párů STK Grado Praha v krásném prostředí Kašperských Hor na tanečním soustředění, doplněném o řadu dalších aktivit. Výuka byla tentokrát zaměřena na discofox, čaču a rumbu.

Velmi příjemným obohacením se staly prezentace koníčků, jimž se někteří členové klubu věnují mimo společenský tanec. Manželé Müllerovi zaujali ukázkou lidových tanců v originálních krojích. Karel Jedlička, špičkový trenér karate se svojí svěřenkyní Petrou Schiffmannovou, vicemistryní ČR, předvedli kromě ukázky karate i zajímavé možnosti řešení případných tanečních sporů v páru. A Karolína Müllerová výukou v hotelovém bazénu dokázala, že tančit se dá nejenom na parketu.

Účelem celého soustředění však nebyla jen fyzická námaha, ale i regenerace organismu. Tréninkový dril vyvážila bohatá nabídka lázeňských procedur, vycházka na hrad Kašperk a večerní společenská setkávání v hotelové restauraci, kde se nejen hodovalo, ale i povídalo a zpívalo za doprovodu harmoniky a kytary. Ještě jednou děkuji těm, kteří se podíleli na přípravě této velmi vydařené akce a děkuji celému kolektivu za bezvadné dodržení časově náročného harmonogramu i skvělou atmosféru.

Jako výraz ocenění uděluji všem zúčastněným Certifikát odolnosti a budeme se těšit na další setkávání.

Zdeněk a Dana Řehákovi

Film z akce najdete ve Videogalerii STK Grado