Aktuality

kontakt

Připomenutí naší činnosti ve Vzpomínkovém videu ke shlédnutí v Zápisníku událostí.

Rozhovor v Českém rozhlase 
o etice a trapasech v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

KORONAVIRUS

NOUZOVÝ STAV do odvolání

Od 5.10.2020 omezení tréninků

Od 9.10 2020 zákaz činnosti

9.10.2020 ukončení kurzu září- říjen

Zrušení kurzu listopad- prosinec

Zrušení soustředění 26.-29.11.2020 v Nižboru

Zrušení listopadového semináře na Šeberově
Kurzovné za zrušené lekce bude vráceno

Taneční sály opět ožily

Taneční škola Národního domu na Vinohradech zahájila svůj školní rok ve dnech 4. a 5. října. První kroky na parketu zkoušeli žáci jak v kurzech pro mládež, tak také v lekcích pro dospělé. Do svých kurzů nastoupili i pokročilí tanečníci, kteří navštěvují Národní dům na Vinohradech pravidelně a dokazují nám, že v hezkém prostředí se společenský tanec stal jejich sezónním koníčkem.

Nálada panovala sváteční a nepřehlédnutelné bylo i odhodlání žáků zvládnout nástrahy tanečních kroků. Taneční škola má připravené zajímavé programy na prodloužené a plesy, které budou stejně jako každý rok ozdobou celé sezóny.

Druhá část naší taneční činnosti se odehrává v tanečním klubu, kde se zdokonalují naši bývalí žáci, dnes již taneční kolegové a hlavně dobří přátelé. Od měsíce září se scházíme 3x týdně na trénincích. Některé páry nacvičují taneční choreografie, další trénují na hobby soutěže a jiní si vylepšují svůj taneční styl. V klubu se připravujeme na listopadové soustředění a těší nás téměř stoprocentní účast přihlášených členů.

Jako lektory nás zájem nováčků i členů klubu o společenský tanec velmi těší. Aby si naši žáci zatančili, v rámci možností vylepšili svůj styl a hlavně se dobře bavili, to je to, o co nám především jde.

Zdeněk Řehák a Dušana Jirovská