Aktuality

kontakt

Potřebujete plesové šaty?
INFINITE nabízí inspiraci
- rubrika Náš módní tip

 - - -

Rozhovor v Českém rozhlase
o etice a trapasech
v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

 

PRO ČLENY klubu GRADO:

Tréninky na Šeberově:
úterý - 20.00 h
středa - 20.00 h
čtvrtek - 20.00 h
neděle - 20.00 h

Tančíme dál…

Společenský taneční klub Grado zahájil taneční sezónu 2017/2018 a hned v úvodu jsme si připomněli malé jubileum. Je to již 10 let, co se pravidelně scházíme a užíváme si radosti z tance, a co víc, náš kolektiv se stále rozrůstá. Do této sezóny s námi na taneční parket vykročilo šest nových tanečních párů. Pravidelné tréninky jsme rozšířili na čtyři dny v týdnu a pro tuto sezónu jsme naplánovali dvě taneční soustředění podle stupně pokročilosti.

Soustředění pro pokročilé páry proběhne ve dnech 23. až 26. listopadu 2017 v Českém Krumlově. Místo si vybrali sami členové klubu a kromě krásy a historie Českého Krumlova čas vyplníme quickstepem, rumbou, slowfoxem a tangem candombe. Součástí tohoto soustředění bude Adventní klubový ples v historickém prostředí hotelu, v Jezuitském sále.

Soustředění nových párů proběhne ve dnech 19. až 21. ledna 2018 a na přání nových členů zavítáme do Starého světa u Votic, kde v atmosféře dob dávno minulých navážeme vyučovanou látkou na program tanečních kurzů.

I když na soustředěních samozřejmě nejvíce času věnujeme tanci, velkou radost máme z přátelského a pozitivního naladění všech zúčastněných. Společenský tanec a zájem o něj členy našeho tanečního klubu sbližuje a i proto tančíme dál…

Zdeněk Řehák

eleganci