Aktuality

kontakt

Potřebujete plesové šaty?
INFINITE nabízí inspiraci
- rubrika Náš módní tip

 - - -

Rozhovor v Českém rozhlase
o etice a trapasech
v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

 

PRO ČLENY klubu GRADO:

Tréninky na Šeberově:
úterý - 20.00 h
středa - 20.00 h
čtvrtek - 20.00 h
neděle - 20.00 h

Soustředění ve znamení Berana

Nemohli jsme se začátkem jara zvolit příhodnější čas a místo konání našeho prvního letošního soustředění než hotel U Beránka v době vlády prvního znamení zvěrokruhu, znamení Berana.

Mezi pozitivní rysy Berana patří odvaha, cílevědomost, nadšení, temperament, iniciativa, sebedůvěra, bojovnost a silná vůle. Všechny uvedené vlastnosti jsou nám blízké, a tak jsme se odvážně, cílevědomě a s nadšením pustili do nových variací. Věřili jsme si, zabojovali jsme s únavou, projevili svůj temperament i iniciativu a naše silná vůle nás přenesla přes všechna úskalí a záludnosti tance.Tentokrát jsme zvládli nejen nové variace do rumby a tanga argentina, ale osvěžili jsme si některé dřívější variace do čači a zacílili jsme i na správné provedení ve standardních tancích.

Ke skvělé atmosféře celého tanečního víkendu nemalou měrou přispělo krásné počasí, nádherný divadelní sál, výborná strava a příjemné prostředí hotelu. Při výuce, na plese, výletech po okolí i večerních posezeních panovala přátelská a radostná nálada a věřím, že jste všichni ocenili i můj beránčí přístup při výuce, jak jsem Vám sliboval.

Děkuji Vám všem, že jste svou přítomností, popř. svou pomocí s organizací a dokumentací celého dění vytvořili chvíle, na které budeme rádi vzpomínat.

Těším se s Vámi na viděnou opět na Šeberově.

Zdeněk Řehák

Krátký film ze soustředění v Náchodě: