Aktuality

kontakt

Připomenutí naší činnosti ve Vzpomínkovém videu ke shlédnutí v Zápisníku událostí.

Rozhovor v Českém rozhlase 
o etice a trapasech v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

KORONAVIRUS

NOUZOVÝ STAV do odvolání

Od 5.10.2020 omezení tréninků

Od 9.10 2020 zákaz činnosti

9.10.2020 ukončení kurzu září- říjen

Zrušení kurzu listopad- prosinec

Zrušení soustředění 26.-29.11.2020 v Nižboru

Zrušení listopadového semináře na Šeberově
Kurzovné za zrušené lekce bude vráceno

Rozloučení s žáky a s Národním domem na Vinohradech

Dne 10. dubna 2016 proběhla závěrečná lekce kurzů dospělých a naše poslední účinkování v Taneční škole NDV. Žáci, jak se již stalo tradicí, na parketu Majakovského sálu zúročili vše, co se v lekcích naučili. Večer jsme zahájili předtančením standartních tanců našeho tanečního klubu Grado. V průběhu slavnostního večera jsme svým žákům předvedli ukázku nového tanečního stylu, který nikde jinde neuvidí, v podobě námi vytvořeného originálního druhu tanga s názvem Misterioso a závěrečnou ukázku figurálního valčíku.

Slavnostní nálada celého večera byla důstojným zakončením naší činnosti  v Národním domě na Vinohradech. Žáci, dnes již vlastně kolegové, nás mile překvapili vlastní přípravou rozloučení s naší činností v NDV. Zazněla milá slova poděkování a předání velkého dortu s nápisem "Tančíme dál", který vyjádřil jejich přání. Poděkovat za dlouholetou spolupráci přišli i zvukaři, osvětlovači a hudebníci. Při pohledu zpět jsme spokojeni, že za sebou zanecháváme viditelnou stopu v nadšení lidí pro společenský tanec.

Závěrem chceme vřele poděkovat všem, kteří byli nápomocni naší práci a vytvořili skvělý tým. Poděkování patří asistentům, hudebníkům, technikům, členům našeho klubu Grado za mnohá vystoupení v NDV a samozřejmě všem žákům.

Již 17. dubna 2016 zahajujeme v našem tanečním klubu pravidelné kurzy argentinského tanga a přípravku pro nově přihlášené páry do klubu Grado, chystáme květnové taneční soustředění a samozřejmě se připravujeme na příští sezónu.

Snad závěrem pro ty, kteří by nás postrádali a chtěli by nás kontaktovat k další taneční spolupráci, můžeme vyjádřit ujištění, že TANČÍME DÁL!

Zdeněk Řehák a Dušana Jirovská

Valčík na rozloučenou