Aktuality

kontakt

Připomenutí naší činnosti ve Vzpomínkovém videu ke shlédnutí v Zápisníku událostí.

Rozhovor v Českém rozhlase 
o etice a trapasech v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

KORONAVIRUS

NOUZOVÝ STAV do odvolání

Od 5.10.2020 omezení tréninků

Od 9.10 2020 zákaz činnosti

9.10.2020 ukončení kurzu září- říjen

Zrušení kurzu listopad- prosinec

Zrušení soustředění 26.-29.11.2020 v Nižboru

Zrušení listopadového semináře na Šeberově
Kurzovné za zrušené lekce bude vráceno

Posunuli jsme své hranice výš

První májový den jsme se zúčastnili Mistrovství České republiky v plesové choreografii v Chrudimi. Naším cílem bylo, jako pokaždé, podat co nejlepší výkon a překonat sami sebe.  Obojí se nám mimořádně podařilo, choreografie v týmu dozrála a výkon působil dojmem jistoty i elegance. V podvědomí s heslem slavného Michaila Baryšnikova: „Nesnažím se tančit lépe než ostatní. Snažím se tančit lépe než já sám.“

V kvalitní konkurenci jsme jako jedni z mála předvedli klasické plesové předtančení Směs standardních tanců s mnoha variacemi, s důrazem na choreografické ztvárnění a párový tanec. Z celkového počtu sedmi seniorských formací jsme se umístili na 6. místě a soupeřům s lepším umístěním blahopřejeme.

Díky skvělé organizaci a zajímavé technické novince – zpožděnému záznamu lokální televize – jsme se mohli vzápětí po vystoupení sami přesvědčit, zda se nám podařilo cíl splnit. I když jsme nepostoupili do finále, byli jsme s výkonem spokojeni a jako vedoucí klubu děkuji všem členům za předvedený výkon. Tato choreografie měla v Chrudimi derniéru a je dobře, že byla zatančena s našim nejlepším výkonem právě na Mistrovství ČR.

Zdeněk Řehák

Záznam vystoupení v Chrudimi.