Aktuality

kontakt

Připomenutí naší činnosti ve Vzpomínkovém videu ke shlédnutí v Zápisníku událostí.

Rozhovor v Českém rozhlase 
o etice a trapasech v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

KORONAVIRUS

NOUZOVÝ STAV do odvolání

Od 5.10.2020 omezení tréninků

Od 9.10 2020 zákaz činnosti

9.10.2020 ukončení kurzu září- říjen

Zrušení kurzu listopad- prosinec

Zrušení soustředění 26.-29.11.2020 v Nižboru

Zrušení listopadového semináře na Šeberově
Kurzovné za zrušené lekce bude vráceno

Mistrovství ČR v plesové choreografii - Chrudim 2015

První májový den se sjelo do Chrudimi několik stovek tanečníků a tanečnic, aby v kategoriích Plesová předtančení, Předtančení polky a Párová polka soutěžili o titul mistrů České republiky. Diváci tak shlédli na čtyřicet choreografií a výkony třiceti osmi soutěžních párů v polce.

STK Grado Praha se v kategorii seniorů probojoval až do finále, kde v konečném pořadí obsadil 7. místo. Konkurence byla velmi silná, neboť vedle sebe tančili hobby tanečníci, tedy amatéři - absolventi tanečních kurzů, a poloprofesionální týmy - bývalí soutěžní tanečníci s výkonnostní třídou. Porota měla nesnadný úkol když porovnávala v jedné disciplíně rozdílné výkonnostní kategorie tří věkových generací spolu s odlišnými žánry.

STK Grado Praha vystoupil s klasickým plesovým předtančením, zpracovaným jako mix standardních tanců. Náš soubor podal nejlepší výkon celé taneční sezony a předvedl nejdelší vystoupení soutěže ve zbrusu nových kostýmech. Všichni členové souboru byli se svým výkonem spokojeni.

My, jako vedoucí souboru, jsme na náš kolektiv, který měl mimochodem nejvyšší věkový průměr, právem hrdí. Všem členům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu.

Zdeněk Řehák a Dušana Jirovská

Záznam finálového vystupení najdete ve Videogalerii klubu