Aktuality

kontakt

Připomenutí naší činnosti ve Vzpomínkovém videu ke shlédnutí v Zápisníku událostí.

Rozhovor v Českém rozhlase 
o etice a trapasech v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

KORONAVIRUS

NOUZOVÝ STAV do odvolání

Od 5.10.2020 omezení tréninků

Od 9.10 2020 zákaz činnosti

9.10.2020 ukončení kurzu září- říjen

Zrušení kurzu listopad- prosinec

Zrušení soustředění 26.-29.11.2020 v Nižboru

Zrušení listopadového semináře na Šeberově
Kurzovné za zrušené lekce bude vráceno

Květinová tečka za taneční sezónou

Jarní Květinový ples Taneční školy Národního domu na Vinohradech bývá tradiční tečkou za hlavní společenskou sezónou. Důstojné prostředí historických sálů, živá květinová výzdoba, kvalitní hudební doprovod a bohatý program dotvářely v pátek 12. dubna spolu s tancem čerstvých absolventů tanečních kurzů nádherné spojení a úžasnou atmosféru.

Hosté se zájmem shlédli vystoupení mistrů ČR ve figurálním valčíku - Lukáše Bartůňka a Kateřiny Hrstkové, které obsahovalo řadu technicky náročných prvků a nesených variací. Do programu plesu přispěl i námi vedený klub Grado s předtančením tanga, jež bylo pro hosty zároveň pozváním do právě začínajícího kurzu tohoto tance (zahájení 15. dubna). Vzhledem k tomu, že jsou tanečníci klubu bez výjimky bývalí absolventi námi vedených kurzů, jsou z tohoto pohledu i publikem posuzováni. K příznivému hodnocení jejich vystoupení přispěl také fakt, že si technickou náročnost tohoto podmanivého tance mnozí účastníci plesu pod naším vedením již vyzkoušeli.

Ples se vydařil a hosté podle ohlasů byli spokojeni. A jestliže se říká, že potlesk je honorářem umělce, tak na Květinovém plese všichni účinkující tančili za opravdu velký honorář.

Zdeněk Řehák a Dušana Jirovská

Video z předtančení Vida con tango ve Videogalerii TK Grado