Aktuality

kontakt

Potřebujete plesové šaty?
INFINITE nabízí inspiraci
- rubrika Náš módní tip

 - - -

Rozhovor v Českém rozhlase
o etice a trapasech
v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

 

PRO ČLENY klubu GRADO:

Tréninky na Šeberově:
úterý - 20.00 h
středa - 20.00 h
čtvrtek - 20.00 h
neděle - 20.00 h

Květinová tečka za taneční sezónou

Jarní Květinový ples Taneční školy Národního domu na Vinohradech bývá tradiční tečkou za hlavní společenskou sezónou. Důstojné prostředí historických sálů, živá květinová výzdoba, kvalitní hudební doprovod a bohatý program dotvářely v pátek 12. dubna spolu s tancem čerstvých absolventů tanečních kurzů nádherné spojení a úžasnou atmosféru.

Hosté se zájmem shlédli vystoupení mistrů ČR ve figurálním valčíku - Lukáše Bartůňka a Kateřiny Hrstkové, které obsahovalo řadu technicky náročných prvků a nesených variací. Do programu plesu přispěl i námi vedený klub Grado s předtančením tanga, jež bylo pro hosty zároveň pozváním do právě začínajícího kurzu tohoto tance (zahájení 15. dubna). Vzhledem k tomu, že jsou tanečníci klubu bez výjimky bývalí absolventi námi vedených kurzů, jsou z tohoto pohledu i publikem posuzováni. K příznivému hodnocení jejich vystoupení přispěl také fakt, že si technickou náročnost tohoto podmanivého tance mnozí účastníci plesu pod naším vedením již vyzkoušeli.

Ples se vydařil a hosté podle ohlasů byli spokojeni. A jestliže se říká, že potlesk je honorářem umělce, tak na Květinovém plese všichni účinkující tančili za opravdu velký honorář.

Zdeněk Řehák a Dušana Jirovská

Video z předtančení Vida con tango ve Videogalerii TK Grado