Aktuality

kontakt

Připomenutí naší činnosti ve Vzpomínkovém videu ke shlédnutí v Zápisníku událostí.

Rozhovor v Českém rozhlase 
o etice a trapasech v rubrice Natočili s námi

Článek, fotky a film
ze soustředění na Hluboké
v rubrice Zápisník událostí

Swing camp v rubrice
- čtěte v Zápisníku událostí

KORONAVIRUS

NOUZOVÝ STAV do odvolání

Od 5.10.2020 omezení tréninků

Od 9.10 2020 zákaz činnosti

9.10.2020 ukončení kurzu září- říjen

Zrušení kurzu listopad- prosinec

Zrušení soustředění 26.-29.11.2020 v Nižboru

Zrušení listopadového semináře na Šeberově
Kurzovné za zrušené lekce bude vráceno

Čtvrté předvánoční setkání STK Grado

Již v pořadí čtvrté předvánoční setkání členů našeho klubu by se vlastně mělo nazývat předvánočním setkáváním. To proto, že tentokrát nabídka obsahovala hned čtyři po sobě jdoucí akce, kterých se členové našeho klubu zúčastnili v hojném počtu.

A tak jsme se setkávali:
19. 12. Vánoční mše J. J. Ryby v chrámu sv. Víta a v Betlémské kapli
20. 12. Návštěva pražských Benátek s plavbou na historickém parníku Nepomuk
21. 12. Vánoční koncert J. Svěceného v klubu Violino
22. 12. Návštěva slavnostní vánoční lekce v Národním domě na Vinohradech

Předvánoční období bývá hektické a uspěchané. Přesto si členové klubu našli čas a výše uvedených akcí se nejen zúčastnili, ale mnozí se na nich i aktivně podíleli. Odměnou jim byly krásné umělecké zážitky, seznámení s pamětihodnostmi Prahy a tanec v prostorách Národního domu na Vinohradech. Všechna výše uvedená setkání pod názvem Klubové vánoce 2013 doprovázela sváteční, přátelská a vřelá atmosféra. S potěšením konstatuji, že slovíčka z názvu klubu "Společenský a taneční..." byla bohatě naplněna.

Zdeněk Řehák

Další snímky ve Fotogalerii klubu Grado

Film z vánočního setkání v pražských Benátkách najdete ve Videogalerii klubu Grado